KINO SOKOL

Kino Sokol od září přechází na 14 denní program

Vážení kulturní přátelé, současná situace přináší natolik časté změny a posuny termínů premiér, že nejsme schopni sestavit měsíční program. Východiskem, který kina v této době hojně využívají, je přechod na 14 denní verzi programování, které nám umožní snáze nasazovat aktuální filmové tituly. Mimo faktu, že snáze zareagujeme na změny v posunu termínů, má kratší programování i další pozitiva: tím nejzásadnějším je možnost pružnějšího a tedy i častějšího nasazování oblíbených filmů.

Kde najdete program kina?
Aktuální program bude vždy s dostatečným předstihem zveřejněn na wbu NKC (www.nkc-nymburk.cz) a na Facebookové stránce kina (doporučuji olajkovat a sledovat: www.facebook.com/kinosokolnymburk).
Samozřejmě myslíme i na diváky, kteří si netykají s online prostředím. V městských tiskovinách (kulturní měsíčník a Zpravodaj) budou zveřejněny všechny filmové akce (Senior kino, Mama kino apod.), nefilmové akce (přednášky, koncerty apod.) na celý měsíc. Program bude nadále zveřejňován na plakátech A3 s 14 denní platností, rovněž zatím plánujeme zachovat program do kapsy s přizpůsobeným obsahem. Součástí plakátů bude QR kód, kterým pomocí vašeho mobilního telefonu získáte další informace o konkrétním filmu, který vás zajímá a odkaz na vstupenky.

Nějaké další novinky v kině?
Další významnou změnou je zrušení možnosti možnosti rezervace vstupenek. Vstupenky lze koupit online na webu Nymburského kulturního centra a v obvyklých předprodejích: v pokladně kina (kde lze již platit kartou), v Turistickém informačním centru a v Obecním domě. Podrobné informace o předprodejích na www.nkc-nymburk.cz

Pevně věříme, že za současné situace, která na kina a další oblasti kultury tíživě dopadá, naše kroky pochotíte.
MĚSTSKÉ KINO SOKOL
TYRŠOVA 6
288 02 NYMBURK
kadava@nkc-nymburk.cz
+420 602 366 477
(Neslouží k rezervaci)